Zápis do první třídy

Na rozdíl od loňského roku nás mile potěšil počet 12 dětí. Při zápisu panovala příjemná atmosféra, spojená s drobnou nervozitou některých dětí, v jejich důležitém mezníku života, což školní docházka jistě bude.
Zde jsou jména všech zapsaných dětí:Ještě před tím, než se žáci po pěti měsících práce dočkali jednodenních pololetních prázdnin, navštívili nás 22. ledna 2009 předškolní děti v doprovodu rodičů k zápisu do 1. třídy.
Zde jsou jména všech zapsaných dětí:
Lukáš Malina
Petr Michálek
Václav Petr
Jan Škop

Andrea Hánělová
Kristýna Hovorková
Barbora Ježková
Denisa Kubcová
Eliška Masaříková
Kristýna Moravcová
Kateřina Pohlová
Nela Škorpíková
Na všechny se těšíme a doufáme, že se dětem, budoucím prvńáčkům, bude v naší škole moc líbit.